Szukaj

"Kamyki" - komplet naszyjnik + bransoletka na nadgarstek i nogę

Czas dostawy: DO 5 DNI ROBOCZYCH

W komplecie kupuj taniej!

Komplet "Kamyki" to niezwykle subtelny naszyjnik i bransoletka na nadgarstek i nogę. Są wykonane z bardzo mocnych nici jedwabnych, kamieni (kolory do wyboru) i koralików pokrytych 24 K złotem. Kamienie dzięki swoim fasetowanym kształtom pięknie odbijają światło. Komplet jest ponadczasowy i minimalistyczny. Bransoletka na nadgarstek jest jest regulowana suwakiem, a naszyjnik i bransoletka na kostkę zapinane na kółko i karabińczyk ze srebra pozłacanego 24 K złotem.

UWAGA: wybierz kolor nici i kamieni oraz w uwagach do zamówienia podaj obwód swojej kostki (noga) mierzony "na ciasno".

Materiał: kamienie naturalne (kolor do wyboru), nić jedwabna (kolor do wyboru), koraliki miyuki pozłacane 24 K złotem, srebro pozłacane

Długość naszyjnika: ok.38 cm (jeżeli potrzebujesz innej długości - poinformuj mnie w uwagach do zamówienia. Maksymalna długość jaką możesz zamówić to 42 cm)

Rozmiar bransoletki na nadgarstek: uniwersalny, 
jeżeli potrzebujesz innego rozmiaru - podaj go w uwagach do zamówienia.

Rozmiar bransoletki na nogę: obwód swojej kostki mierzony "na ciasno" podaj w uwagach do zamówienia (bransoletkę wykonuję pod wymiar, 1 cm dłuższą od podanego przez Ciebie wymiaru). Pamiętaj, że bransoletki wykonywane są pod indywidualny wymiar, dlatego nie podlegają zwrotowi. Bransoletka dodatkowo posiada 1,5 cm przedłużki do regulacji.

UWAGA! Kamienie mają unikalne kształty, odcienie i formy - poszczególne egzemplarze mogą nieznacznie różnić się od siebie.


Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj