Szukaj

"Ślady Na Piasku" - bransoletka na kostkę z kamieniami (kolory do wyboru)

Czas dostawy: DO 5 DNI ROBOCZYCH

"Ślady Na Piasku" będzie dla Ciebie idealnym wyborem, jeżeli lubisz nietypową biżuterię. Co ja lubię w tej bransoletce na kostkę? To, że jest minimalistyczna, ponadczasowa i uniwersalna. Mówiąc uniwersalna, mam na myśli to, że można ją ubrać do czegokolwiek i będzie wyglądała rewelacyjnie. Obcas i jeansy? Tak! Kwiecista sukienka i sandały? Jak najbardziej! Co sobie tylko zamarzysz. Bransoletka jest wykonana z nici jedwabnej, kamieni półszlachetnych i koralików toho w kolorze złotym. Posiada klasyczne zapięcie i przedłużkę do regulacji (wykonane ze srebra pozłacanego). Wiosna i lato bez bransoletki na kostkę? zdecydowanie nie! Niech Twoja piękna stopa z bransoletką Glosso pozostawia ślady na rozgrzanym, letnim piasku. ;)

Materiały: nić jedwabna (kolor do wyboru), koraliki toho, srebro pozłacane, kamienie półszlachetne (na zdjęciu białe agaty)

Rozmiar: obwód swojej kostki mierzony "na ciasno" podaj w uwagach do zamówienia (bransoletkę wykonuję pod wymiar). Pamiętaj, że bransoletki wykonywane są pod indywidualny wymiar, dlatego nie podlegają zwrotowi.

UWAGA! Jeżeli chcesz wymienić białe agaty na inne kamienie - napisz do mnie, a poinformuję Cię o innych możliwościach kolorystycznych.

UWAGA! Kamienie mają unikalne kształty, odcienie i formy - poszczególne egzemplarze mogą nieznacznie różnić się od siebie.

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj