Szukaj

VOUCHER NA BIŻUTERIĘ

Czas dostawy: DO 5 DNI ROBOCZYCH

Chcesz obdarować bliską osobę biżuterią Glosso, ale nie masz pomysłu, który model wybrać? Jakie kolory lubi? Co lubi nosić najbardziej - bransoletki, a może kolczyki? A jeśli marzy jej się pierścionek...? Jeżeli nasuwają Ci się takie pytania i nie znajdujesz odpowiedzi, to idealnie się składa!

Sprezentuj Jej voucher, dzięki któremu sama będzie mogła wybrać idealną dla siebie biżuterię! Jak on działa? Już tłumaczę:

1. Wybierz voucher o wartości, jaka Cię interesuje. Cena vouchera obejmuje wartość zniżki na biżuterię. Do kwoty doliczone są również koszty za wysyłkę, by osoba przez Ciebie obdarowana nie musiała ich ponosić (stąd dodatkowe 15 zł).

2. Voucher mogę wysłać bezpośrednio do osoby, którą chcesz obdarować - wystarczy, że w danych do wysyłki  wpiszesz jej adres dostawy. Możesz też podać swój adres do wysyłki, jeśli prezent chcesz jej przekazać osobiście.

3. Voucher będzie zawierał specjalny, unikatowy kod do jednokrotnego wykorzystania w przeciągu sześciu miesięcy od jego zakupu. Kod wystarczy wpisać w miejsce na kupon rabatowy w koszyku - pomniejszy wartość zamówienia o określoną kwotę oraz zapewni darmową wysyłkę.

4. Co jeśli wartość zamówienia będzie mniejsza, niż wartość vouchera? Różnicę kwot osoba przez Ciebie obdarowana otrzyma w postaci kuponu, który będzie mogła wykorzystać składając kolejne zamówienie, np:

jeżeli wartość vouchera to 150 zł, a osoba obdarowana dokona zakupu biżuterii za 129 zł, to dodatkowo otrzyma kupon rabatowy o wartości 21 zł na kolejne zakupy.

5. Co jeśli wartość zamówienia będzie większa, niż wartość vouchera? Osoba przez Ciebie obdarowana będzie musiała dopłacić odpowiednią kwotę, np:

jeżeli wartość vouchera to 150 zł, a osoba obdarowana dokona zakupów na 160 zł, to będzie musiała dopłacić za zamówienie 10 zł.

Jak będzie zapakowany voucher? 

Voucher jest wydrukowany na sztywnym papierze i zapakowany w ozdobną kopertę. koperta z kolei trafia do klasycznego kartonika, w jaki pakuję standardowe zamówienia.

UWAGA: W komentarzu do zamówienia napisz imię osoby obdarowanej oraz Twoje - wpiszę je na voucher. :)

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj