Szukaj

"Zagubione Kamienie" - pierścionek elastyczny z kamieniami

Czas dostawy: DO 5 DNI ROBOCZYCH

"Zagubione Kamienie 2" to pierścionek inspirowany bransoletkę "Zagubione Kamienie". Prosty w swojej formie oczaruje każdą miłośniczkę minimalizmu. Fasetowane kamyki półszlachetne będą urzekająco migotać z każdym ruchem Twojej dłoni. Oprawę dla kamyków stanowią szklane koraliki toho w kolorze złotym. Dyskretne łączenie gumki zakamuflowane jest złotym kamykiem hematytu.

A jeśli znacie już historię roztargnionej księżniczki z Kamiennego grodu, która zgubiła kamienie w swojej ulubionej bransoletce, to pewnie nie zdziwi Was fakt, że tym razem popełniła ten sam błąd, ale z pierścionkiem...? Nie znacie jej historii? To poznajcie ją w opisie bransoletki "Zagubione Kamienie", która swoją drogą stanowi idealny komplet dla tego pierścionka... ;)

WYBIERZ SWÓJ ULUBIONY KOLOR KAMIENI.

Materiał: kamienie (kolor do wyboru), koraliki toho, gumka elastyczna, hematyt

UWAGA! Kamienie mają unikalne kształty, odcienie i formy - poszczególne egzemplarze mogą nieznacznie różnić się od siebie.

UWAGA! Rozmiar: Pierścionek wykonuję w rozmiarze, który podasz w uwagach do zamówienia, może to być rozmiar jubilerski lub obwód palca mierzony w milimetrach*. Jak zmierzyć? Instrukcja poniżej:

1. Wytnij z papieru pasek szerokością przypominający pierścionek

2. Zaznacz na pasku kropkę wyznaczającą początek obwodu

3. Obwiń palec paskiem w miejscu, w którym będziesz nosić pierścionek (niezbyt ciasno - tak, by pasek dobrze przylegał do palca ale nie uciskał go nadmiernie)

4. Zaznacz na pasku miejsce, które zetknie się z kropką, którą zaznaczyłaś na początku

5. Zaznaczony na pasku odcinek zmierz linijką - będzie to obwód twojego palca.

*Pamiętaj, iż pierścionki są personalizowane - wykonywane pod indywidualny wymiar - dlatego nie podlegają zwrotowi.

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj