Szukaj

"Zorza" - komplet naszyjnik + bransoletka pozłacana z kamieniami (kolory)

Czas dostawy: DO 5 DNI ROBOCZYCH

UWAGA! Standardowa długość naszyjnika to ok. 37 cm, a bransoletki 16 cm. Jeżeli potrzebujesz innego rozmiaru - poinformuj mnie o tym w uwagach do zamówienia. Maksymalna długość naszyjnika, jaką możesz zamówić to 42 cm.

"Zorza" to subtelny komplet, składający się z krótkiego naszyjnika i bransoletki wykonanych ze srebra pozłacanego. Jest idealnym wyborem dla miłośniczek minimalistycznej biżuterii. Eteryczny łańcuszek wykonany ze srebra pozłacanego jest ozdobiony ręcznie wprawionymi, malutkimi kamykami, które pięknie odbijają światło. Do Ciebie należy wybór kamieni, jakie chcesz mieć w swoim komplecie - wybierz je z dostępnej listy. Zapięcie obu modeli to klasyczny karabińczyk i kółko. 

Standardowa długość naszyjnika to ok. 37 cm, a bransoletki - 16 cm bez możliwości regulacji - mogę wykonać je pod Twój indywidualny rozmiar (max długość naszyjnika, jaką mogę wykonać to 42 cm).

Materiały: srebro pozłacane, kamienie (wybierz kolor z listy)

Długość naszyjnika: ok. 37 cm

Długość bransoletki: ok. 16 cm

Uwaga: pamiętaj, że kamienie są unikatowe, dlatego mogą nieznacznie różnic się od siebie wielkością, odcieniem i kształtem.

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj